В Одеській області почали терміновий ремонт Аккерманській фортеці XIII-XV століть. Одна з її стін сповзає в Дністровський лиман і може потягнути за собою ще й північну вежу.

Дощі прискорюють цей процес. З-під стіни нещодавно відколовся і випав великий шматок скелі, яка століттями підтримувала захисну стіну.

Бетонні маяки, встановлені між північною стіною і вежею, за останні півроку розірвало більш ніж на сантиметр. Фахівці, які спостерігають за ними, підтверджують: стіна сповзає в лиман з катастрофічною швидкістю.

В адміністрації щотижня проводять екстрені наради. Замовник звинуватив підрядника в занадто повільній роботі, а він у відповідь заявив, що не вистачає грошей.

Популярні новини зараз
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи "ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Виноградові Закарпатської області пройшла грозова злива, яка наробила чимало лиха.