Разом з медичною реформою в силі вступлять і нові розцінки на послуги лікарів. Вартість лікування, треба сказати, по-справжньому обурила українців.

Як повідомляє портал Рoliteka, користувачі соціальних мереж просто гадки не мають, де взяти такі гроші, якщо серйозно захворієш і все ж таки доведеться звертатися до фахівця."Оскільки страхування коштуватиме декілька тисяч гривень, а оплатити "живими" грошима медпослугу я не зможу, значить, я - смертник?", "Реформа, спрямована на позбавлення держави від "тягаря" пенсіонерів. Зокрема, на добивання соцнезахищених верств населення. Якийсь спосіб непрямого геноциду, щоб в майбутньому від відповідальності за скоєний злочин", "Більшість виїхали за кордон, патріоти на війні гинуть; а інших доб'є медична реформа", "Подивіться на ціни, це кошмар. Де взяти такі гроші? Вони зійшли з розуму", "Медреформа - це ще один спосіб прорідити українців!", "У кого є гроші поїдуть за кордон, а у кого немає, то все, вмирати дешевше. Лікарі залишаться без грошей взагалі", - пишуть українці.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" докладніше писав про те, як медична реформа змінить життя українців.

Популярні новини зараз
31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю"
Показати ще