Покровська батьківська субота – це свято, яке відзначається напередодні іншого великого релігійного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято дуже важливе для всіх віруючих людей, не дивно, що з ним пов'язана досить цікава історія і чимало традицій, про які ми і хочемо вам розповісти. До речі, в 2017-му Покровська батьківська субота відзначатиметься 7 жовтня.

Покровська батьківська субота 2017: історія свята

Покровська субота відноситься до числа Вселенських панахид. В православній вірі їх всього три: перед Трійцею, під час Великого Посту, напередодні Покрови Пресвятої Богородиці. Ці дні вважаються дуже важливими для всіх віруючих, бо в такі свята прийнято усім світом молитися за упокій кожного померлого. Варто відзначити, що історія такого свята, як Покровська батьківська субота, точно така ж, як і у Покрови Пресвятої Богородиці, яка під час оборони Константинополя врятувала людей.

Варто відзначити, що Покровська батьківська субота з'явилася набагато пізніше, ніж Покров, і святкується не так широко. Спочатку це свято було приурочено людям, які віддали своє життя заради захисту своєї країни. З'явилася, до речі, Покровська батьківська субота приблизно в ХVI столітті, і з того часу щорічно відзначається напередодні Покрови Пресвятої Богородиці.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Покровська батьківська субота 2017: традиції свята

Звичайно, в таке свято, як Покровська батьківська субота проходитиме досить багато різних богослужінь, які всі віруючі люди настійно рекомендують відвідати. Практично у кожного з нас є людина, за яку потрібно поставити свічку і помолитися. І найкраще це зробити саме в Покровську батьківську суботу. Але, все-таки, вважається, що це звичайний день із невеликою відмінністю. Саме Покровська батьківська субота – день, коли покійним можна допомогти потрапити в царство небесне.

Дивіться: Покровська батьківська субота (7 ЖОВТНЯ 2017)

Нагадаємо, що Покровська батьківська субота 2017 відзначатиметься 7 жовтня.