Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко, якого путінський режим записав в "націонал-зрадники", стверджував, що його народ хоче війни, а влада цілеспрямовано "дебілізує" росіян, і вони з натхненням їдуть воювати на Донбас та ненавидять українців.

Бабченко стверджував, що Росія завжди буде вести війну, поки при владі буде Путін. Він

У 2015 році в ожному зі своїх інтерв'ю Аркадій Бабченко розповів, чим війна на Донбасі схожа на першу чеченську війну, і чому "за Крим Росія буде битися до останнього".

Слова, які журналіст сказав три роки назад, виявились пророчими.

"Поки є Володимир Путін, у Росії війна буде завжди. Ніяких інших інструментів утримання ситуації в країні та утримання впливу на суспільство, крім війни, у нього не залишилося. Зараз війна перенесена в Сирію і на пару років військовий порядок забезпечений. Якщо там щось піде не так, я не виключаю перенесення театру військових дій назад на Донбас", - сказав Бабченко.

Популярні новини зараз

Новий "Холостяк" Заливако показав, з ким проводить холодні вечори під час проекту

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Показати ще

"Треба чітко розуміти, що за Крим Росія буде битися до останнього... В України і світової спільноти зараз немає ніяких можливостей і сил повернути довоєнний статус-кво, тому що Росія все-таки ядерна держава і нічого з цим не поробиш. І на чолі цієї ядерної держави стоїть людина, яка живе в своєму власному світі і в питанні Криму, в частині "кримнаш", користується підтримкою 86% населення. Відверто кажучи, на самому півострові сьогодні велика частина хоче Росію. Дайте людям насолодитися своєю мрією, не чіпайте зараз Крим - залиште його на п'ять років, нехай зрозуміють, що таке Росія".

"Росіяни хочуть війни, і це абсолютно точно. Зараз я можу сказати про мою країну – мій народ хоче війни. Звідки це береться - з зомбоящика! Навіть в Союзі не робили з суспільством того, що робиться зараз, навіть в "совку", де проголошувався класом-гегемоном пролетаріат, ставку робили на академіків, космонавтів, інженерів, фізиків – трудову інтелігенцію. А цей режим робить ставку не просто на люмпенів, а на гопників, агресивних і озброєних. Їх виховують десятиліттями. Те, що зараз робить Дмитро Кисельов, погрожуючи США перетворити в ядерний попіл, – це верхівка айсберга. Націю дебілізують останні років двадцять. Почалося це з Регіни Дубовицької і "Дому-2". Носіїв мізків і гена вільнодумства видавлювали з країни, а з самого низу в людях залишалися найбільш мерзенні риси. Все це зробив телевізор, від цього нікуди не дітися. Люди змінюються на очах, з тими, хто 5-10 років назад були найкращими друзями, стало неможливо розмовляти", - стверджував журналіст.

Бабченко про Росію: вона обов'язково вибухне

Як повідомляв портал "Знай.ua", російського журналіста Аркадія Бабченка, який постійно критикував путінський режим, застрелили по дорозі до власної квартири в Дніпропетровському районі Києва.

Вбивця чекав Бабченка прямо під квартирою та вистрілив йому у спину, коли той відкривав двері. Його дружина викликала швидку, журналіст помер по дорозі в лікарню.

Найімовірнішою версією вбивства правоохоронці називають професійну діяльність Аркадія Бабченка. За словами народного депутата Антона Геращенка, найбільш імовірною версією вбивства Бабченка буде російський слід, адже протягом останніх років він нещадно критикував політику російської влади.