Відпочинок буває різним: хтось любить відпочивати на пляжі, хтось у горах, комусь подобається просто гуляти по паркам. А є й люди, яких хлібом не годуй, дай тільки по покинутим будівлям походити. І таких насправді чимало. І для них ми вирішили зробити топ занедбаних місць в Києві. Деякі з них досить цікаві, але деякі наводять страх і жах.

Льодовий стадіон
Мрія хокеїстів, яка так і не стала реальністю. Ще при СРСР почалося будівництво величезного спорткомплексу, де повинні були тренуватися і грати хокеїсти. Будівництво велося дуже довго і повільно, і коли сталася аварія на ЧАЕС, всі гроші з цього проекту були спрямовані на ліквідацію наслідків катастрофи. Після цього будівля залишилася пустувати, хоча вона і було завершено майже на 100%, після розвалу СРСР, так само нікому не потрібна.

Будинок культури на Виноградарі
Мабуть, найкрасивіша недобудована будівля в Києві. В свій час в його креслення було внесено кілька нових ідей і задумів. Але, на жаль, звести будівлю до кінця не вдалося. У 1990 році будівництво заморозили і вже не відновили. Зате, тепер це улюблене місце для фотографів.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Покинута лабораторія
Це місце часто наводить жах на тих, хто сюди потрапить. Раніше тут проводилися експерименти над тваринами і людьми. Навіть намагалися знайти ліки від раку та Сніду. Але, з невідомих причин, цю будівлю залишили з великим поспіхом. Про це говорять залишки приладдя і навіть пробірок з смертельними вірусами.

Згорілий бобслейний трек
Ще його називають Скелетом дракона. Раніше тут тренувалися спортсмени. Але в 1993 році вони переїхали, а через півроку цей трек згорів. Відновлювати його ніхто не збирався, тому він все ще виглядає як скелет дракон.

Завод «Радикал»
Головне управління екології та охорони природних ресурсів рекомендує не підходити до цього місця ближче, ніж на кілометр. Але, все-таки знаходяться екстремали, які там бувають досить часто. Їх фотографії підтверджують слова влади: від цього місця краще триматися подалі, адже там все ще залишилося чимало ртуті.

Кладовище підйомних кранів
Місце, яке має постапокаліптичний вигляд. Там знаходиться величезна кількість старих іржавих металевих конструкцій. Побачити здалеку це місце досить складно, а дістатися ще складніше. Потрібно буде досить довго йти вздовж рейок, звідки можна впасти у прірву.