Київ – місто з багатовіковою історією. І звичайно ж, завдяки цьому, в місті залишилося безліч пам'яток і визначних і цікавих місць. І про останніх ми хочемо вам сьогодні розповісти. І так, цікаві місця Києва.

- Київський водоспад. Знаходиться це місце на території ТЕЦ 5, яка є джерелом води для водоспаду. Там є канал, довжиною 2 кілометри, який впадає в Дніпро. Виглядає це дуже красиво і мальовничо, подивитися хоч раз на нього варто кожному. До речі, крім краси, Київський водоспад примітний великою кількістю різної риби, тому рибалок там дуже багато.

- Лиса гора. Місце з дуже цікавою історією. Про нього ходить дуже багато легенд і повір'їв, його вважають містичним. Крім цього там дуже красиво і є досить багато занедбаних будівель.

- Оглядовий майданчик на 270 градусів. Кожному жителю столиці це місце відоме як «майданчик біля Арки Дружби Народів», або Маріїнського парку. Звідти відкривається прекрасний вид на місто, і крім цього поруч дуже мальовнича природа.

- Галерея «Парсуна». У цій галереї зібрана величезна кількість самих різних ляльок, яких робили майстри зі всього світу.

Популярні новини зараз
У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

- Сквер Гейдара Алієва. Дивовижне місце, примітно незвичайною для України архітектурою. А все тому, що зроблено воно на честь азербайджанського лідера і знаходиться біля посольства цієї країни. Там є дивовижний фонтан, невеликий водоспад і трохи дивні, але красиві лавочки.

- Сад каменів на Оболоні. По назві вже можна зрозуміти що можна побачити в цьому місці. Знаходиться воно біля Московського мосту, і саме з Саду каменів починається Оболонська набережна.

- Замок барона Штейнгеля. Раніше це був величезний і барвистий замок, але до нашого часу від нього залишилося небагато. Тим не менш, ця частина будівлі все одно призводить до захоплення всіх любителів архітектури.

- Косий капонір. Раніше, ще в 19 столітті це місце було в'язницею для політичних в'язнів. Там проводилися розстріли. Але зараз там знаходиться музей, де можна подивитися на безліч цікавих місць.

- Феофанія. Прекрасний парк у Києві, де є безліч цікавих місць. Особливо багато там церков. Крім цього, Феофанія завжди приваблювала любителів відпочинку на природі.

- Китаєво. Місце з дуже багатою історією. І крім цього прекрасною природою. У цьому парку можна чудово відпочити і подивитися на багато визначних пам'яток.

На цьому ми закінчуємо список цікавих місць Києві. Сподіваємося він допоможе вам цікаво провести вихідні.