В інтернет виклали відеоролик, який показує, як у Росії створюють видимість підтримки Володимира Путіна.

У Місті Сиктивкар, випадковим чином перехожий зняв на мобільний телефон момент, як якийсь чоловік пише на паркані слово «Путін», а потім підходить до поліцейському службового автомобілю, і сідає в нього.

"Замість того, щоб займатися своїми прямими обов'язками, в одних містах поліцейські змушені займатися тим, що називається дрібним вандалізмом і малювати на парканах гасла на підтримку «головного» кандидата, в інших змушені чергувати у передвиборних банерів Путіна, охороняючи їх від прояви «народної любові і підтримки» у вигляді фарби і тухлих яєць. Ось на таке холуйство йдуть податки російських платників податків", - обурилися користувачі інтернету.

"Це повний крах, і подібні дії не можуть не викликати обурення. Поки люди думають, що платять податки, щоб держава захищала їх від хуліганів і злочинців, гроші як раз-таки і йдуть на їх утримання. Що далі, адже ситуація насправді вкрай небезпечна, і до чого Росію це може призвести, думати про це потрібно вже сьогодні", - пишуть користувачі соціальних мереж.

Популярні новини зараз
Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи День Катерини 7 грудня: заборони свята та найважливіші молитви до покровительки жінок Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" 34-річного Рустама Кличев знайшли в ізоляторі тимчасового тримання 23 відділу поліції Невського району ввечері 21 лютого, після того як він в прямому ефірі поскаржився на побиття поліцією.