Співробітники правоохоронних органів знайшли чиновника, який допоміг отримати українське громадянство кілеру, що намагався вбити Адама Осмаєва та Аміну Окуєву.

Як передає "Цензор.net", російський громадянин, уродженець Чечні і людина Кадирова Артур Денісултанов легалізувався в нашій країні завдяки одруженню з громадянкою України і певній схемі фальсифікації документів через кілька органів влади.

Із затриманим чиновником уже працюють слідчі.

За інформацією видання, кілер мав паспорт на ім’я Олександра Дакара. Денісултанов добре відомий в кримінальних колах Санкт-Петербурга під прізвиськами Курмакаєв, Тищенко, Цебро, "Дінго".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Аміна Окуєва розповіла, що замах на її чоловіка був уже не першим.

Популярні новини зараз
Окупанти у Херсоні почали здійснювати "натуральний обмін" продуктів, повернули Радянський Союз Фрік та бодібілдер Олександр Шпак зрадив рашистів, поки Україна не поверне Крим: "Привид комунізму" ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти – у ГУР МО відповіли на популярні питання Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще