Українські медики зафіксували летальний результат після зараження дифтерією: це вже другий подібний випадок, перший стався теж в 2018 році, в місті Рубіжному Луганської області.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, інфекційне захворювання небезпечне тим, що якщо не ввести сироватку негайно, то ймовірність летального результату підвищується до 50%. Хоча і "протиотрута" не стає панацеєю: ризик померти все ще становить 20%.Дифтерія - це гостре інфекційне захворювання, яке передається в основному повітряно-крапельним шляхом і проявляється місцевим запаленням слизових оболонок ротоглотки, також загальною інтоксикацією, яка вражає серцево-судинну і нервову систему.

До летального результату можуть привести набряк слизових оболонок і блокування дихальних шляхів псевдомембран, токсикоз, ураження серцево-судинної і нервової систем і вторинні інфекції.

Дифтерія - вакцинокерована інфекція. Єдиний спосіб захиститися від хвороби і запобігти розвитку небезпечних ускладнень - вакцинація для дітей та ревакцинація для дорослих. Під час останньої епідемії дифтерії в Україні з 1991 до 1998-го року, викликаної низьким охопленням дітей вакцинацією і відсутністю ревакцинації дорослих, дифтерію захворіло близько 20 тис. чоловік, 696 з них померли.

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

У Міністерстві порекомендували якомога швидше зробити необхідні щеплення проти дифтерії дітям і дорослим.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що людству загрожує ядерна зима: в галактиках діють процеси, які можуть викликати серйозний вибух і виникнення ядерної зими. Таку думку повідомили вчені після проведення досліджень. Астрофізики зробили ряд експериментів, які показали, що в центрі деяких галактик відбуваються зміни, що виділяють значну кількість енергії. І якщо остання вибухне, то це стане причиною виникнення на нашій планеті ядерної зими.

Ми також писали про те, що теоретики церкви Христової вважають, що людство увійшло в часи апокаліпсиса, який згадується в Біблії. Земля вже давно чекає явищ, описаних в Біблії. Прихильники теорії змови запевняють, що завершальним "акордом" для людства стане поява планети Х-Нібіру, ​​яка знищить нашу планету.