Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі дадуть українцям більше захисту.

У цьому впевнена директор рекрутингової компанії Надія Петрученко, передає "Обозреватель".

"Польща очікує понад два мільйони громадян України в цьому році на роботу. У зв'язку з цим вони зробили більш соціально захищеними правила прийому на роботу. Не можна сказати, що це зменшить попит. Можна сказати, що це систематизує і регламентує потік наших громадян, і вони там будуть більш соціально захищені ", - зазначила Петрученко.

Тепер для легальної роботи потрібен буде дозвіл. Вони можуть бути двох видів: дозвіл на роботу і дозвіл на сезонну роботу. "Тільки за наявності цих документів їх робота буде вважатися легальною", - підкреслила Петрученко.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Роботодавець зобов'язаний внести виплати за них соціального страхування. Також нашим громадянам важливо знати, що їх легальне працевлаштування повинна мати на увазі за собою повідомлення роботодавцем про місце проживання співробітника з України. Тобто роботодавець повинен вказувати, де фактично проживає співробітник в Польщі. Але найважливіше - це дозвіл на працевлаштування. Без нього все робота нелегальна", - підсумувала експерт.

Робота в Польщі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що не у всіх європейських країнах знають, що таке мінімальна заробітна плата. Однак більшість держав все ж мають таку практику. У яких же країнах ЄС мінімалка найвища?