Нещодавно в мережі з'явилися фотографії з антиукраїнським змістом. По всьому Кракову розклеєні плакати з активними закликами для поляків.

Місцева мешканка UlaPieczek розмістила фотографії в Facebook, передає Апостроф.

На знімках видно плакати з написом "Знищуй бандерівців".

Популярні новини зараз
Ще рік без підвищення: кому не проіндексують пенсії у березні Гроші на побутові потреби: працюючим українцям доступна одноразова допомога Українцям назвали найгірший сценарій: до чого готуватися після атак рф Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще

"Я там любив ходити. Дожили!", "Місто культури і науки, ну-ну", "Це провокація, влада повинна відреагувати", - бурхливо коментують користувачі соцмережі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міжнародна компанія Lindab, що має виробничі потужності під Варшавою, зобов'язала співробітників-українців носити одяг в кольорах національного прапора, через що зіткнулася із звинуваченнями в дискримінації.