Джей Томас став відомим завдяки класичним комедіям «Мерфі Браун» і «Чірс». І у віці 69 років Джей Томас помер після тривалої боротьби з раком. Через цю трагічну подію ми вирішили згадати найцікавіше про актора, і вам написати його біографію.

Джей Томас: найцікавіше про актора

«Джей Томас був одним із самих забавних і добрих людей, якого я знав і мав честь називати як клієнтом, так і другом протягом більш ніж 25 років», - такі слова сказав про нього його друг. Так само він зазначив, що таку втрату будуть важко переживати багато людей.

Друг і агента Джея Томаса Дон Бухвальд, розповів що актор помер після тривалої боротьби з раком. В останні тижні його життя, він був оточений своїми рідними, друзами і родичами.
"Джей був єдиним у своєму роді, завжди знав, що сказати, і був наповнений такою кількістю радості і дивно божевільними думками", - додав він.

Джей Томас: біографія актора

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

У Володимира Зеленського "з'явилася" ще одна кохана жінка: "Завжди поруч"

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Показати ще

Томас народився в штаті Техас в 1948 році. Він дебютував на широкому екрані в 1984-му, знявшись в епізодичній ролі у фільмі жахів «Канібали-гуманоїди з підземель». Так само, на його рахунку такі фільми: «Санта-Клаус 2», «Санта-Клаус 3», «Тимчасово вагітна», «Стрекоза».
Але найвідомішим і значущим в кар'єрі актора, напевно, був «Мерфі Браун», де він зіграв Джеррі Голда. За цю роль він був тричі номінований на Еммі, і двічі виграв.
20 серпня 2017 році Джей Томас помер після тривалої хвороби з раком. Він залишив по собі чудові спогади, і величезну кількість чудових кінокартин.