У понеділок, 23 жовтня помер музикант шотландського походження Джордж Янг. Сьогодні співробітники прес-центру відомого музиканта повідомили: "З болем у серці ми повинні оголосити про смерть нашого улюбленого брата і наставника Джорджа Янга. Без його допомоги і керівництва не було б AC/DC".

Ми вирішили розповісти вам трохи більше про Джорджа Янга, який завжди залишався в тіні, хоча його заслуги переоцінити неможливо.

Джордж Янг: біографія музиканта

Джордж Янг народився в 1946 році. Він є старшим братом Малькольма і Ангуса, які і заснували AC/DC. Але сам Джордж став успішним задовго до цього. Ще в шкільні роки він відрізнявся від однолітків своєю тягою до музики. І з часом цей інтерес вилився в групу The Easybeats. Ця група дуже швидко стала однією з найпопулярніших в Австралії, а згодом легендарною.

Журнал «Australian Musician» у 2007 році назвав зустріч Джорджа Янга і Гаррі Ванди (другий співзасновник The Easybeats) в готелі одним з найбільш важливих і значних подій в історії австралійської музики в цілому.

Популярні новини зараз

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Група існувала до 1970 року. Після цього Янг і Ванда стали писати і продюсувати пісні інших виконавців, а також в 77-му році вони заснували нью-вейв-групу Flash and The Pan.

Джордж Янг і AC/DC

І тут для будь-якого любителя AC/DC починається найцікавіше. Саме Джордж Янг зробив цю групу настільки популярною і відомою. Спочатку він і сам там грав в якості басиста. А пізніше він продюсував групу і допомагав у записі: «Let There Be Rock», «Dirty Deeds Done Dirt Cheap», «T. N. T.», «Powerage», «High Voltage» і більш пізній альбом «Stiff Upper Lip».

І в 1988 році, коли перший раз проводилася церемонія включення в зал слави австралійської Асоціації індустрії звукозапису, туди потрапили Янг, Ванда і AC/DC окремо.

Нагадаємо, що Джордж Янг помер 23 жовтня. Про це повідомили в прес-службі музиканта.