У п'ятницю, 11 травня, в останній шлях пішов генерал-майор Анатолій Магаляс – він був одним із творців військової розвідки України. Про це написав генерал-лейтенант запасу, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь у Facebook.

За його словами, помер генерал-майор Магаляс Анатолій Юхимович, людина, яка разом зі Скіпальським Олександром Олександровичем створювала військову розвідку України.

"Уродженець Тернопільської області, випускник Київського ВЗКУ та розвідувальної академії в Москві, все життя присвятив розвідці і на початку незалежності приклав значні зусилля для створення агентурного компонента воєнної розвідки України, за що і постраждав, коли свого часу, розуміючи, як професіонал, яку небезпеку представляє Росія для молодої країни, активізував розвідувальну роботу на російському напрямку", - сказав Цвях.

Відзначається, що після звільнення займався громадською роботою, працюючи в керівництві Об'єднання ветеранів розвідки.

Популярні новини зараз
У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Грози, похолодання і навіть смерчі: яка погода прийде в Україну 30 червня, прогноз Наталки Діденко Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

Нагадаємо, відома бельгійська співачка Моран померла через кілька днів після свого концерту в Брюсселі, який відбувся на початку травня.

Це був перший виступ артистки за останні два роки. У 2016 році Моран зробила перерву у співочій кар'єрі, оскільки у неї виникли проблеми з голосовими зв'язками. У 2019 році зірка планувала відправилися в турне.

Клодін Люйпертс, відома як Моран, народилася в листопаді 1960 року в бельгійській комуні Ексель. Вона почала кар'єру в 1986 році. З того часу по сьогоднішній день вона випустила більше десятка альбомів. Остання платівка Моран під назвою "Ouvre" вийшла в 2014 році.

Крім того, в Санкт-Петербурзі помер 82-річний заслужений артист Росії, поет і бард Альфред Тальковський.

У стінах "Петербург-Концерту" він пропрацював близько 40 років. Його партнерами по сцені були Булат Окуджава, Едуард Хіль, Юрій Кукін, Олександр Городницький. Як відзначають в ЗМІ, його виступи завжди збирали повні зали.

Дивіться сюжет про розвідку

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", співачка Lama ледь не померла під час зйомок кліпу.