У російській столиці помер відомий радянський художник Аркадій Шер. Він творець всіх героїв і ілюстрацій до мультфільму "Канікули в Простоквашино".

Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

Аркадій Соломонович Шер — радянський художник-постановник, режисер мультиплікації і письменник. Народився мультиплікатор в 1934 році. З 1959 року працював на студії "Союзмультфільм".

З 1959 по 1967 рік, працюючи художником-прорисовщиком, Шер створив близько 40 фільмів. З 1967 року став асистентом художника-постановника. З 1979 року став художником-постановником. Найвідоміші роботи майстра були створені з Володимиром Поповим.

Популярні новини зараз

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Показати ще

В 1992 році випущений 24-й випуск мультиплікаційного кіноальманаху "Весела карусель". Там Аркадій Соломонович перший і єдиний раз виконав роль режисера. Також Шер співпрацював зі студією "Крістмас Філмз".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що акторка Анна Соколова, яка працювала в Прокоп'євському драматичному театрі на Кузбасі, померла прямо під час репетиції свого бенефісу. Колеги відзначають, що вона не щадила себе на сцені.

Акторка померла у віці 49 років. Про це повідомили російські ЗМІ, посилаючись на інформацію представників драматичного театру.

"Пішла з життя одна з провідних акторок трупи - Анна Соколова. Пішла з трагічною раптовістю, у розквіті творчих сил, у процесі репетицій головної ролі у виставі "Ханума" - ролі, яка повинна була стати її бенефісом: 28 листопада Ганні виповнилося б 50 років", - розповіли в театрі.

Варто нагадати той факт, що в Європі зафіксовано вже кілька летальних випадків від небезпечної інфекційної хвороби лістеріозу. В Україні вже повідомляється про одного хворого.

Ця хвороба здатна завдати значної шкоди здоров'ю, вона вражає головний мозок і нервову систему інфікованого.

Нагадаємо, помер зірка скандального Театру на Подолі.

Як повідомляв Знай.uа, кривава аварія поставила на вуха українське місто.

Також Знай.uа писав, у Росії помер легендарний український актор.