Померла жінка, яка зображена на популярному пропагандистському плакаті часів Другої світової війни з гаслом "We Can Do It". 96-річна Наомі Паркер померла в місті Лонгвью, штат Вашингтон, повідомляє The New York Times.

Жінка була зображена на легендарному плакаті в 1942 році. Вона надихнула його творця Говарда Міллера своєю фотографією, яка була зроблена на каліфорнійській станції авіації ВМС США.

Наомі Фрейлі була зображена на легендарному плакаті в 1942 році. Жінка надихнула його творця Говарда Міллера своєю фотографією, зробленою на каліфорнійській станції авіації ВМС США. На знімку Фрейли стоїть за токарним верстатом у робочій формі і червоній хустці в білу цятку.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Під час війни плакат дуже мало поширювався, але на початку 1980-х років був заново відкритий і широко відтворювався у багатьох формах, часто під назвою "We Can Do It!", але також і під назвою "Клепальщиця Розі" з культової фігури сильної працівниці військового виробництва. Зображення використовувалося у фемінізмі та інших політичних рухах.

Сама Фрейлі понад 70 років не знала про те, що образ жінки на знаменитому плакаті був взятий саме з її фотографії. Довгий час жінкою, зображеної на постері, вважалася мічиганська робоча Джералдін Дойл.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у вівторок, 23 січня, на 106-му році життя не стало старої актриси Голлівуду Конні Сойєр