До магазину "Емпоріум", на стінах біля якого знаходилися графіті у пам'ять про Революцію Гідності, поліція прибула задовго після знищення зображень. Коли кияни почали залишати написи на вікнах приміщення, адресовані власнику, та палити шини, поліція не намагалася їм зашкодити.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів активіст Дмитро Резніченко.

Він запевнив: всі присутні добре розуміли, на чиєму боці копи, хоча у зв'язку з перебуванням на службі вони не могли цього відверто сказати.

"Вони прекрасно розуміли, хто знищив пам'ятник, який їм теж дорогий. Вони, звичайно, берегли лавку від пожежі, яка могла статися в результаті палаючих шин, але не більше. Їм також болить від відчуття нехтуванням Майданом і розуміють, де справедливість… по суті, були на стороні активістів", - зазначив Резніченко.

За словами активіста, цей інцидент – тільки крапля в морі, а насправді ситуація набагато складніша: останні роки справи часів Майдану розслідуються дуже повільно, мало із тих, хто причетних до злочинів проти учасників Революції Гідності, притягнуті до відповідальності.

"Людям з грошима стало очевидно, що на "Майдан" можна плювати, що ось ця людина, якій все одно ... він просто навіть не подумавши (не як свідомий ворог) взяв і знищив ці картинки", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", столичний бізнесмен знищив відомі графіті часів Майдану.