Українська православна церква Московського патріархату перевела в розряд всецерковних шанованих ікону Луганської Божої Матері.

Як пише в Facebook засновник проекту "Колаборанти, бувають в Україні" Олександр Чернов, ця ікона стала символом так званої боротьби терористів на Луганщині.

"Місцевошанованих на території Лугансько-Алчевської єпархії з 1998 року ікона Божої Матері" Луганська "- переведена в розряд всецерковних шанованих ікон. З відповідними" Днями шанування "і т.п. З 2014 року дана ікона є одним з, якщо не основним" Божим охоронним лейблом "в боротьбі орловців проти України і за" русскій мір "на Луганщині", - зазначив активіст.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще

Священики УПЦ МП наймають охорону

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що війна з Росією триватиме до тих пір, коли українці не перестануть ігнорувати її. Лише усвідомлення конфлікту допоможе Україні виграти протистояння на Донбасі.

Про це повідомив глава Української греко-католицької церкви патріарх Святослав Шевчук. Він зазначив, що війни виграють не полководці або президенти, а саме народ. Якщо до українців, за його словами, прийде розуміння того, що наша країна знаходиться в стані конфлікту. Глава УГКЦ сказав, якщо перекладати відповідальність за війну на чужі плечі і уникати "цієї страшної дійсності", то Україні не вдасться перемогти.