Болгарська авіакомпанія Bulgaria Air сьогодні офіційно відкрила регулярні рейси за маршрутом Софія-Одеса.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Ініціатором нового рейсу став віце-прем'єр Болгарії Валерій Симеонов.

За інформацією перший спеціальний рейс буде перевозити урядову делегацію до Одеси.

"Зараз готується остаточна документація авіакомпанії, і очікується, що регулярні рейси почнуться в перші місяці наступного року і можна буде придбати квитки на цей маршрут", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Стало відомо, що літаки будуть літати двічі на тиждень - у п'ятницю та неділю. Політ триватиме 1 годину 20 хвилин. На маршруті працюватимуть лайнери бразильського виробництва Embraer E190.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air відкрила незвичайний рейс. Тепер їх літаки здійснюватимуть перельоти за Північне полярне коло - в норвезьке місто Тромсе.