2 серпня в Києві жінка раптово померла в стоматологічному центрі. Попередньо, причиною смерті стала реакція на анестезію.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та використання лікарського засобу "Артифрин-Здоров'я Форте" на підставі інформації про летальний випадок в результаті його використання.

Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Держлікслужби.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу "Артифрин-Здоровя Форте", розчин для ін'єкцій... виробництва ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна", — йдеться у документі.

"Артифрин-Здоров'я Форте" є препаратом для місцевої анестезії. Зазначається, що рішення про заборону прийнято на підставі повідомлення про летальний випадок при застосуванні препарату.

Популярні новини зараз

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Реалізація та застосування засобу заборонені до окремого рішення Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками, яке буде прийматися з урахуванням результатів лабораторного аналізу.

Суб'єкти господарювання, які здійснюють продаж і застосування цього препарату, згідно з розпорядженням, повинні вжити заходів для вилучення його з обігу. Невиконання цього розпорядження передбачає відповідальність згідно з чинним законодавством.

Документ датований 3 серпня.Нагадаємо, що у Києві пацієнтка стоматологічної клініки померла просто на кріслі у кабінеті лікаря.

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналіста ледь не вбила нова медична реформа в Україні

Також "Знай.ua" писав, що українські хірурги успішно прооперували єдину в Україні дівчинку, яка має над рідкісну хворобу – семирічна дитина стрімко старіє.