Історія з "пораненням" під Авдіївкою народного депутата Євгена Дейдея стає все цікавішою.

Аби додати собі суспільної ваги, він вдався до популярного методу. Публікацію парламентарія з відео перев'язки його пораненої ноги у соціальній мережі Facebook лайкнули майже дві тисячі ботів.

Про це написала Христина Бевз на своїй сторінці та на підтвердження слів опублікувала скріни.

"Аккаунти з іноземними іменами, що не мають аватарок, друзів, а їхні життєписи порожні: Jassir Arafat, Ana Paula Alvarez, 村上隆太, Narkotyk Amfetaminowski, Sedakülljah Je Je, Dieabeetus Type-one, Hisui Shinotsuki, Tom Soyer, بشار فحماوي та багато інших", - написала автор публікації.

Бевз додала, що з 2,2 тисяч користувачів, які відзначилися під дописом нардепа, сторінок реальних людей – усього кілька десятків.

Популярні новини зараз

Володимир Дантес застряг у кріслі й насмішив Надю Дорофєєву: добре відгодувала

"Холостяк" Заливайко і Анна Богдан розповіли про кохання після проекту: "Робить все, щоб мені було добре"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Виявилося, подібне для депутата - не в новинку.

"Бот-технологія застосована у більшості постів Дейдея за цей рік, мабуть таки у всіх, до кінця не передивлялась", - дописала Христина.

Аналогічна ситуація з постом депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, де він розставляє крапки над "і" стосовно поранення народного обранця. Під дописом – близько тисячі лайків від ботів.

Іноді ситуація з використанням фейкових акаунтів доходить до абсурду. Наприклад, це проявляється, коли проукраїнські публікації Дейдея активно схвалюють своїм "пальцем вгору" боти з Росії, причому в деяких трапляються георгієвські стрічки та триколори на аватарках.

"То що ж це за поїздки в АТО не для піару, якщо для імітації шаленої популярності постів застосовуються боти?..", - резюмувала автор.

На її думку, з українців знову намагаються зробити ідіотів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", коментарі користувачів довели "пораненого" депутата до істерики, і він попросив залишити його у спокої.