Україна має повне моральне право розраховувати на підтримку миротворців ООН на тимчасово окупованих територіях Донбасу, оскільки сама вже багато років поспіль бере участь в подібних місіях в різних країнах світу, і робить це практично від самого початку незалежності.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час офіційного виступу з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання міжнародного миру та безпеки.

Український глава зазначив також, що українські військовослужбовці своїм професіоналізмом і мужністю "отримали визнання і повагу в багатьох країнах світу". Президент нагадав, що понад 30 українських миротворців загинули, "виконуючи високу місію і захищаючи цілі та принципи ООН"."Великий внесок України у підтримання міжнародного миру і безпеки дає нам моральне право розраховувати на потенціал і адекватну допомогу ООН в важкі часи, коли наша держава протистоїть віроломній зовнішньій агресії", - підкреслив Порошенко.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Показати ще

Президент зазначив, що розгортання миротворчої місії в тимчасово окупованих східних районах може стати "важливим елементом врегулювання", щоб повернути мир і відновити територіальну цілісність і суверенітет України.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як в Миколаєві відбулися урочисті заходи з нагоди 100-ї річниці Морської піхоти України. У цей день запланували змінити колір традиційних чорних беретів, а також символіку війська. У заходах взяв участь і глава України Петро Порошенко. Військовослужбовці повинні були з'явитися перед ним уже "оновлені", але цього не сталося: морпіхи вишикувалися в старих беретах. Все тому, що бійці першого феодосійського окремого батальйону морської піхоти не захотіли зраджувати традиції, тому і вибрали відповідну форму.