Президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем молоді на офіційному сайті.

У зверненні президент пригадав отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом, і подякував молоді за рішучу та безкомпромісну боротьбу для досягнення цією мети.

"У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів та вражень, перших кроків та звершень на професійному шляху", - заявив Порошенко.

Він також пригадав молоде покоління, яке боролось за незалежність України - Героїв Круг, студентські палатки Революції на граніті, учасників Помаранчевої революції, Євромайдану, Героїв Небесної Сотні, "кіборгів" та воїнів ЗС, які боронять країну на Донбасі сьогодні.

"Вірю, що Україна ніколи не зійде зі шляху демократії, бо загартувалося нове покоління - покоління вільних людей", - додав президент.

Популярні новини зараз
Січень буде нещадно морозити українців: прогноз до кінця місяця Пенсії перерахують у січні: як зміниться розмір мінімальних та максимальних виплат Поринуть у повну пітьму: експерт назвав три області, яким загрожує тотальний блекаут З ухилянтів знімуть усі обвинувачення: як зникнути зі списків ТЦК
Показати ще

Зазначимо, що День молоді традиційно відзначають в Україні в останню неділю червня відповідно до Указу президента України від 22 червня 1994 року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко оголосив про зустріч із президентом Франції Еммануелем Макроном.