З завтрашнього дня, 29 жовтня, контрольно-пропускні пункти на кордоні з тимчасово окупованими територіями Донбасу працюватимуть за оновленим графіком.

Так, за інформацією Державної прикордонної служби, людей і автомобілі будуть пропускати з 8 ранку до 5 вечора. В установі зазначають, що час роботи всіх контрольних пунктів зменшиться і пов'язано це із сезонними змінами.

"Світлий час доби зменшується, а в темну пору підвищуються ризики обстрілу з боку незаконних збройних формувань", - пояснили працівники прикордонної служби.

У батальйоні "Донбас" висловили готовність до рішучих дій


Нагадаємо, рнаее інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як двоє невідомих намагалися завезти в Україну дві фури російської тухлятини.

Популярні новини зараз
Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Привела в Україну війну, а зараз отримує нагороди: ексдружині одіозного Мураєва дали медаль від НГУ Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще