Відомий український журналіст і телеведучий Олесь Терещенко продовжує боротися з онкологією, і з 1 серпня почав проходити курс хіміотерапії. Випробування серйозне, а лікування дуже дороге.

Терещенко написав пост-звернення до всіх небайдужих на своїй сторінці в Facebook.

"Друзі! У мене серйозне випробування. Важка онкологічна хвороба. Буду боротися з Божою поміччю! Вчора почав хіміотерапію. Дорого - 60 тис. грн тільки за один курс. А потрібно таких чотири плюс ще шість з іншим препаратом. Обстеження, тести в лабораторії за кордоном, підготовка вже потягнули на 200 тис. грн", - пише він і зазначає, що поки що проходитиме лікування в українській клініці.

"Далі - запити в провідні клініки Ізраїлю, Німеччини, Південної Кореї. Прошу вашої допомоги! Буду вдячний за будь-яке пожертвування!" - додав Терещенко.


Друзі! У мене серйозне випробування. Важка онкологічна хвороба. Буду боротися з Божою допомогою! Вчора розпочав...

Популярні новини зараз
Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще
Posted by Олесь Терещенко on Wednesday, 2 August 2017


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, в яких умовах фронтовим лікарям доводиться рятувати українських воїнів.