Нещодавно детективи НАБУ провели ряд обшуків у посадовців "Укрзалізниці". Попри те, що були всі підстави говорити про розтрату мільйонів бюджетних коштів, менеджери підприємства знайшли виправдання завданим збиткам.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Корупційна схема в УЗ діяла доволі просто, за перевіреним методом: купити товар за однією вартістю, а у звітності – традиційно вказати іншу. Почалося все два роки тому, коли керівником правління був Євген Кравцов. Солідна сума на відкритих торгах, згідно документів, призначалася для постачання болтів, гайок шайб та шпальних кріплень.

Кілька фірм запропонували оптимальну ціну: "Інкомм" та "Алеварус" (до 31,24 млн грн.). Проте на горизонті неочікувано з'явився новий постачальник – "Аконіт-ДС" із ціною у 20,28 млн грн.

Тендер скасували, а виправдалися тим, що потреби у закупівлі нібито більше немає, але за якийсь час чиновники почали стверджувати протилежне. Порадившись, вони вирішили обійтися без відкритих торгів.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Восени 2015 року Коростенський завод, який навіть не міг бути виробником метизів, почав поставки для УЗ. Як наслідок, болти російського виготовлення надходили не на підприємство, а одразу у депо.

Коли махінації випливли на поверхню, представники УЗ намагалися всіляко переконати НАБУ та суддів, що ні про яку розтрату мова не йде, а всі вказані суми та постачальники відповідають дійсності.

Як повідомляв портал "Знай.ua", посадовців Укрзалізниці запідозрили у фінансуванні тероризму.