У соціальних мережах з'явився лист від нібито жителя Донецька, адресований кремлівському засідателю Володимиру Путіну. У посланні, треба сказати, ідею вкладено вельми незвичайну, яка ще не встигла приїстися: тут російського президента звинувачують в тому, що він намагається "насильно заштовхати Донбас до складу України".

"Колись вельмишановний мною Володимир Владимирич Путін який зараз, всіма правдами і неправдами, намагається заштовхати Донбас, насильно, назад до складу України. Але вже не тієї України, не довоєнної, де хоча і гнобили російську мову, але не били за неї на вулицях. Де кількість російських шкіл неухильно скорочувалася, але вони все ще продовжували існувати на всьому лівобережжі Дніпра", - пише нібито житель Донецька.Занепокоєний чоловік скаржиться на страшну русофобію з боку українців і просто "звірячу ненависть" до всього з Росії.

"З цього приводу хотілося б запитати у найвпливовішого президента у світі:

Популярні новини зараз

Кейт Міддлтон ошелешила світ дивним вчинком: такого собі не дозволяє навіть Меган Маркл

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Містика серіалу "Свати": слідом за улюбленцем Іваном Будько Квартал 95 втратив ще одну зірку кіно

Показати ще

"Володимир Владимирич, це в таку Україну ти намагаєшся сплавити два мільйони російських людей? Людей, які повірили твоїм закликам і обіцянкам? Людей, які вже три роки живуть на війні, багато з яких втратили близьких і рідних, багато з яких втратили дах над головою і все нажите за нелегке донецьке життя", - пише обурений українець.

"Ти хочеш змусити знову жити в одній країні з людьми, що вбивали Донецьких і Луганських дітей? Ти хочеш загнати в фашистську Україну людей, які були змушені виїхати від війни в РФ і там, відчувши пильну "турботу і увагу" твоїх прислужників і подільників, зазнали в повній мірі неприязнь росіян, забитих твоєю брехнею і пропагандою? Якщо в РФ таке ставлення до жителів Донбасу, чого чекати нам в Україні?!" - зазначив донеччанин.Також чоловік затребував від російського президента повернути Україну, яка була до Майдану.

"Поверни її з профессором Яником - ми потерпимо. Поверни її з Кримом, куди ми собі дозволяли їздити, хоча і не часто. Відмотай назад той час, щоб забулися образи і чвари, щоб знову подружилися сім'ї, що розсваритися за ці роки в пух і прах. Поверни нам можливість відвідати рідних на території України і не приховувати, що ти донеччанин тому, що вчора там, в Україні, проходили похорони чергового кіборга, який раніше був простим хлопцем, а зараз його брати і друзі готові лінчувати будь-якого донеччанина з зрозумілого почуття помсти", - звертається він до кремлвського засідателя.

"Зможеш? Якщо так, то ми це обговоримо. І, швидше за все, погодимося, наївшись "руського міра" в твоїй інтерпретації. Повикидали прапорці з триколором в відхоже місце і знову станемо донбаськими хохлами, яким ніхто нічого не обіцяв. Але спочатку поверни все назад! Все, що ти накоїв своєю бездарною політикою. Все, що ти тут зробив і чого не зробив, коли було треба!" - закінчує він велике послання.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що з-за Путіна Facebook серйозно змінив свої правила.