Військовий експерт Юрій Колесніков заявив, що хвороба Володимира Путіна може бути пов'язана з ліквідацією угруповання "Вагнер".

"Він не дуже переживає із-за того, що відбувається в Мюнхені. Він знає, про що там говоритимуть. Його більше хвилює, що в перерві цієї конференції до нього підійдуть журналісти і зададуть питання, на які він не знає, як відповідати. Його запитають про 217 "ихтамнетах", які зникли назавжди в Сирії", - зазначив він.

За його експерти, повністю відмовитися від найманців завадив той факт, що серед загиблих виявилися російські військовослужбовці регулярної армії.

"Вони ж групу "Вагнера" визнали тільки тому, що там загинули російські військові. У групи "Вагнера", наприклад, не було самохідних артилерійських систем, а там на фото чітко видно дві розбиті 2С1 "Гвоздика", - підкреслив експерт.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Крім того, про втрати "вагнеровцев" терорист повідомив Ігор Гиркин.

"Справа в тому, що першим його здав Гиркин. Це були його підлеглі, які починали війну на Донбасі", - підсумував Колесніков.

Як повідомляв портал "Знай.uа" користувачі соціальних мереж активно обговорюють пропагандистський відеоролик із закликами прийти на вибори президента РФ.