Військовий експерт Юрій Бутусов поділився думкою стосовно ризику повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У матеріалі для "Цензор" Бутусов зазначив, що сьогодні ймовірність нападу Росії значно менша, ніж у 2014 році, а у серпні вторгення точно не буде.

"Військові маневри в Білорусі є зручною легендою прикриття для відпрацювання сценарію вторгнення в Україну. Однак скажу свою думку: на даний момент не склалося військово-політичних передумов для вторгнення", - заявив експерт.

Він додав, що у 2014 році Путін розраховував, що українська армія розбіжиться, народ злякається, а влада піде на поступки. У Кремлі намагалися зробити легітимним захоплення Криму і створити лояльний проросійський режим у Києві.

Крім того, зазначив Бутусов, три роки тому Росія не мала ресурсів для повної окупації України, а тамтешні бойовики відмовлялися їхати на війну.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", білоруська письменниця Світлана Алексієвич вважає, що у свідомості росіян Україна і Білорусь - це теж Росія.