Правоохоронні органи України застосовують тортури та інші види жорстокого поводження щодо затриманих осіб.

Про це йдеться в звіті Amnesty International Україна. Правозахисники зазначили, що порушення прав людини з боку правоохоронних органів в минулому і порушення міжнародного гуманітарного права в минулому залишилися безкарними.

"Розслідування головного військового прокурора щодо заяв про секретні затриманнях СБУ на сході України було неефективним. Влада зазвичай проігнорувала докази, які були оприлюднені міжнародними громадськими організаціями ще в 2016 році і доводили існування такої практики", - вказується в повідомленні.

Також вказується, що часто жертвами насильства ставали громадські активісти.

Популярні новини зараз
Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024 Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Україна продає зброю

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українського політв'язня Кремля Станіслава Клиха в російській колонії змушують примусово проходити психіатричне лікування. Це негативно відбилося на його здоров'я, повідомляє міжнародна правозахисна організація Amnesty International.