Популярний месенджер Telegram знову запрацював сьогодні, 29 квітня після багатогодинного збою.

Раніше повідомлялося, що користувачі Telegram в Європі можуть відчувати проблеми з підключенням. Засновник мессендера сказав, що це сталося через перегрів серверів.

Сьогодні Telegram перестав працювати в Україні. Месенджер не оновлюється, користувачі можуть відправляти повідомлення. Приблизно в 2:30 почалися збої у роботі програми.

Як випливає з даних сервісу Downdetector ("Даундетектор"), що відстежує роботу популярних інтернет-ресурсів, у роботі месенджера вже зафіксовано збій: 78% користувачів відчувають проблеми з підключенням, ще 21% – з відправкою повідомлень.

Популярні новини зараз

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Скаржилися на збої в роботі Telegram жителі України, Узбекистану, Румунії, Болгарії, Росії, Німеччини, Нідерландів та інших країн.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа"у Москві пройде мітинг не тільки проти обмежень в Інтернеті, тобто "Роскомнадзора", але і проти блокування месенджера Telegram. Про це у своєму ефірі повідомило "Радіо Свобода".

Акція запланована на 30 квітня. Її ініціатором і організатором виступила Лібертаріанська партія. При цьому дивно, але партії вдалося узгодити прийдешній захід зі столичною мерією.

Мітинг пройде вже в наступний понеділок, 30 квітня. Акція запланована на проспекті Академіка Сахарова.

Також портал повідомляв про те, що школярі з Ленобласті обдурили російського депутата і встановили пам'ятник месенджеру "Телеграм". Підлітки попросили у парламентарія Володимира Петрова гроші нібито на ноутбук для навчання. Але витратили їх на скульптуру у вигляді емблеми улюбленого месенджера.

Пізніше діти звернулися до чиновника Віталію Овлаховскому за дозволом на встановлення монумента - дитячому літачку. Функціонер нічого не запідозрив. Він дозволив встановити літачок біля будівлі адміністрації Старопольского сільського поселення.

Нагадаємо, Роскомнадзор вніс у реєстр заборонених сайтів IP-адреси, які належать Facebook, Twitter, і найбільшим російським інтернет-компаніям - "Яндексу", "ВКонтакте" і "Однокласникам"