Пожежна сигналізація в одеському таборі "Вікторія" могла бути відключена через махінації керівництва.

Як сказав Генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу в Запоріжжі, пожежна сигналізація була відключена навмисне на час послуг протипожежної фірми. Вся справа в відкатах.

"Я не готовий ствердно говорити, але наша версія, чому відключили сигналізацію, - її відключили в пошуках ліцензованої охоронної протипожежної фірми, яка дасть більше відкату. Це версія є основною при вивченні цієї обставини", - заявив прокурор.

Також за його словами, пожежні інспектори закрили очі на відсутність в резервуарі води. При цьому вони неодноразово робили з цього приводу розпорядження, проте через законодавство, яке в 2015 році сильно лібералізували, за такі порушення ніхто відповідальності не несе.

Популярні новини зараз

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Трагедія в Одесі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що звістка про пожежу в муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія" набула широкого розголосу. Цілодобово до інциденту прикута увага всього суспільства, і за цей час вдалося встановити важливі деталі, які можуть стати в нагоді в подальшому розслідуванні.

СохранитьСохранить