На одеських військових складах виявили велику недостачу палива.

Комісія з Міністерства оборони, яка працює на армійських складах 46 об'єднаного центру забезпечення МО, виявила недостачу, що склала 200 тон дизпалива і три тони бензину.

Також пропали журнали видачі палива та журнали контрольних замірів сховища.

Про це повідомив радник міністра оборони Юрій Бірюков в Facebook. За його словами, місцезнаходження відповідального начальника паливного складу на даний час не відомо.

"У нас прапорщик загубився. Серйозно, ось уже третю добу не виходить на зв'язок. Прапорщик Берліненко, начальник паливного складу 46 ОЦЗ в Одесі. І ще загубилися журнали видачі палива та журнали контрольних замірів сховища. 200 тонн дизеля і 3 тонни палива загубилися", - написав він.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня Аліна Гросу нарешті здалася з дитиною і розповіла про хвилювання: "Ні на мить не хотіла б"
Показати ще

За його словами, незадовго до цього паливний склад відвідала "якась комісія і ніяких порушень не виявила".

Бірюков зазначив, що перевіряючим Міноборони вже кілька разів пропонували великі хабарі - 150 тисяч гривень, машину і квартиру.

Пізніше він повідомив, що зниклий прапорщик Берліненко, начальник паливного складу 46 ОЦЗ в Одесі, вже в розшуку.


Радник президента розповів, що міністр оборони Степан Полторак заслухав попередні матеріали інспекції. Акт перевірки планують передати у Військову прокуратуру.

"Історія насправді якась дика. Лише вранці пам'ять нарешті розставила на свої місця всі фрагменти пазлика: Король Євген Сергійович - начальник 46-ї бази ОЦЗ, який зліг в лікарню разом зі своїми заступниками, на тлі приїзду комісії з Києва. Король Сергій Миколайович - колишній керівник Одеської філії концерну Військторгсервіс, звільнений рік тому на тлі арештів його зама за хабаі за ринок "7-й кілометр". Це як - однофамільці, так? Збіг? ", - додав Бірюков.

Хунта, атенсион! Нужно найти человека. Так что нужен репост. У нас прапорщик потерялся. Серьезно, вот уже третьи сутки...

Posted by Юрий Бирюков on Sunday, 15 July 2018