Священик Української греко-католицької церкви Назар Заторский виступив на підтримку маршу рівності, який пройшов в Києві 17 червня. Всі свої тези він опублікував на сторінці в Facebook.

Священик написав про свободу кожного громадянина України на свободу зібрань і демонстрацій. Він запевнив, що зробить зі свого боку все можливе, щоб геї могли проводити свої масові заходи. Він підкреслив, що Бог не обмежив людську волю і тому ніхто не повинен нав'язувати суспільству свої погляди силою. Також зазначив, що геї є зручним об'єктом цькування.

"Для духовенства це чудовий "образ ворога", який, як відомо, є найбільш простим засобом консолідації "своїх", підняття власного авторитету і поліпшення іміджу. А для пастви - можливість спроектувати власні гріхи на інших. Звичайно, простіше боротися з людьми, з зовнішніми ворогами, ніж з власними пристрастями", - пише священик.

Назар Заторский також порадив почитати Рене Жирара "Насилля і священне".

"Можна пропагувати ідеологію, а сексуальне збудження викликається неконтрольованим викидом гормонів, які приводяться в дію не пропагандою, а чимось іншим... З іншого боку, якщо гомосексуальність природна, то чого стільки галасу з приводу пропаганди природного порядку речей?", - дивується священнослужитель.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Показати ще

Він підсумував, що вся істерія навколо геїв виглядає ірраціональною і коли такі ідеї поширюються розумними людьми, то створюється відчуття, що вони борються з власною тінню, намагаються переконати самих себе і інших, що "вони не такі", або вони просто лукавлять, "ловлять хайп", піднімаючи свій рейтинг.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" 17 червня - в літній недільний день - у Києві відбувся «Марш рівності», у якому взяли участь ппредставники нетрадиційної орієнтації, правозахисні організації, іноземні туристи, а також звичайні кияни.