Російські журналісти оскандалились відвертим фейком про Марш рівності-2018, який у неділю, 17 червня, відбувся в Києві.

Відповідний пост було розміщено на сторінці "Лентач" у Twitter.

"У Києві гей-парад тривав лише 20 хвилин. Після зіткнень активістів "Маршу рівності" з націоналістами, які кричали "Україна - не Содом", поліція розігнала і тих, і інших", - сказано в повідомленні.

Насправді Марш рівності в Києві не розганяли, хоча не обійшлося без бійок. При цьому заходи безпеки на акції дійсно були безпрецедентними.

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Летальність приблизно 52%: ВООЗ застеріг про спалах небезпечного вірусу Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Так, поліція перекрила практично весь центр Києва - від Хрещатика до площі Льва Толстого. Крім того, наряди правоохоронців чергували на найближчих до місця проведення маршу станціях метро.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що напередодні "Маршу Рівності" у Києві, який запланований на неділю, 17 червня, травесті-діва Монро пояснила, чи насправді жарти про "ЛГБТ у Верховній Раді" не такі вже й жарти, а також виділила основні проблеми представників нетрадиційної орієнтації в Україні.

Монро стверджує, що їх чимало, але найголовніших можна визначити всього три:

"Перша: неприйняття і агресія з боку суспільства в цілому. Друга: відсутність кримінальної відповідальності за гомофобію в усіх проявах: починаючи з образ, пресингу, буллінгу і закінчуючи фізичним насильством. Третя: відсутність закону про громадянське партнерство серед ЛГБТ пар", - зазначила вона в коментарі "УП".

Травесті-діва підкреслила, що мета Маршу Рівності - спровокувати уявні процеси серед суспільства і хоч раз на рік замислитися, як живеться геям, лесбіянкам і трансгендерам в українському суспільстві.

Геї в політиці

Це незручне питання завжди викликало десятки жартів. За словами Монро, їх у Раді справді дуже багато, тим паче що політики можуть "купити любов за гроші" і не надто ламають голову над думкою більшості. Хоча і не поспішають розкривати всі карти:

"Так, раз-другий побалуватися, спробувати. А на рахунок конкретних персоналій - вони є, і імена їх відомі. Деякі навіть самі зізнавалися, але людська пам'ять коротка, і піар-служби відпрацьовують гонорари, ретельно формуючи парафінові образи дбайливих сім'янинів. Послухайте, ну про які камінг-аути серед політиків може йти мова, коли визнані зірки українського шоубізу приховують свою орієнтацію, як Бурштинову Кімнату? А молоді артисти продовжують фантазувати про свою гетеросексуальність, в страху втратити аудиторію. Це лише підтверджує факт негативного сприйняття ЛГБТ в суспільстві українських споживачів", - підсумувала Монро.