Благородний вчинок школярки із Івано-Франківської області розчулив мережу. Таня Палагнюк пожертувала власним випускним заради того, щоб допомогти українським військовим на передовій.

Про це на сторінці "Варта-1" у Facebook розповів Євген Скрипчук.

Цього року вона закінчила одну зі шкіл Коломиї, але про святкування навіть не думала, адже хвилюється за свого друга, який знаходиться у зоні АТО, та його побратимів.

Школярка заявила, що не переймається через гарну сукню та веселощі, а всі зібрані кошти більше стануть у нагоді на фронті:

"Вона відмовилася від випускного, веселощів, гарної сукні, цікавих спогадів... Кожен з нас розуміє, що значить випускний для дівчинки в 11 класі. Всі кошти, які їй дали батьки, вона розділила порівну і віддала одну частину нашим захисникам на передову, а іншу віддала мені на лікування. Не знаю, як у вас, а у мене всі очі в сльозах... Скільки мудрості, патріотизму, милосердя, підтримки в цій надзвичайній дівчинці! Танічка, твій вчинок - це приклад для всіх! Приклад для наслідування!" - написав Скрипчук.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

Показати ще

За його словами, Таня впевнена: в її житті буде ще багато приводів для радості, але коли вся її родина займається волонтерством, вона не може залишатися в стороні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", родина пенсіонерів із Луцька активно допомагає бійцям АТО.