Вчені зробили неймовірну заяву про те, наскільки легко людина може поліпшити свій фізичний стан і психологічне здоров'я. Виявляється, для цього достатньо прогулюватися пішки 30 хвилин в день.

"Щоденна 30-хвилинна ходьба допомагає продовжити молодість. Все тому, що такий вид активності може подовжувати такі частини ДНК як теломери", – наводиться у виданні думка дослідників з даного приводу.

За словами експертів, багато людей впевнені, що для досягнення гарної фізичної форми необхідно докладати масу зусиль і часу, до сьомого поту займатися спортом і нічого не їсти. Насправді, проста ходьба є цілком ефективним засобом для підтримки гарного м'язового тонусу, підкреслюють наукові фахівці.

Автори проекту кажуть, що регулярні 30-хвилинні прогулянки допомагають зробити людину більш щасливою у порівнянні з тими, хто веде сидячий спосіб життя.

"Якщо організму недостатньо руху, то підвищується ризик розвитку метаболічного синдрому – комплексного порушення, пов'язаного із змінами чутливості до інсуліну, розвитком жирової тканини і передумовами до діабету. Подолати цю проблему можуть тільки регулярні кардіонавантаження", – поділилися думкою наукові експерти.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Більш того, піші прогулянки знижують розвиток з віком хвороби Альцгеймера, підвищують здатність до навчання, зміцнюють когнітивну функцію мозку. А це в свою чергу продовжує вашу молодість. Науково доведено, що процес старіння пов'язаний насамперед з несприятливими змінами в нервових клітинах головного органу ЦНС.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", наукові співробітники Гарвардської медичної школи збираються зробити можливим жити більше ста років. Поки що вчені мають намір омолоджувати собак, застосовуючи генну терапію, якщо успіх буде гарантований, далі технологію стануть використовувати і щодо людей.

Раніше медики вже провели дослід на собаках. Їм вдалося зробити тварин більш молодими, запровадивши в їх організм нові деталі ДНК. Перед досвідом медики дізналися про дивовижні здібності мікроорганізмів типу черв'яків і мух. Вони збільшили їх життя в два рази за допомогою зміни генів.