Співробітники місцевої поліції Харкова знову спровокували скандал, який викликав резонанс в мережі.

Житель міста Харкова Макс Коваль виклав на своїй сторінці в Facebook ролик, на якому зафіксовано конфлікт, що трапився після того, як поліцейські зупинили машину з вагітною дівчиною.

"У Харкові двоє молодих поліцейських зупинили машину, в якій перебувала вагітна дівчина, яка їхала в лікарню народжувати. Замість того, щоб супроводжувати її, як це робиться в Європі, США та інших цивілізованих країнах, вони, наражаючи на небезпеку її здоров'я, змусили паритися на сонці, щоб скласти на водія постанову і виписати штраф", - написав автор посту.

У той же час, на своїй сторінці в Facebook Макс Коваль звинуватив поліцейських в не менш серйозному порушенні.

"При цьому поліцейські незаконно використовували світлові спеціальні сигнали і стояли на автобусній зупинці. Постанову вони виписали без розгляду справи, тобто сіли в свою машину, накатали і все...Спілкувалися поліцейські, не дотримуючись наказу 1179", - зазначив він.

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

ПОЛИЦЕЙСКИЕ ПРЕССУЮТ БЕРЕМЕННУЮ ДЕВУШКУ. В Харькове двое молодых полицейских быдла Лаптий и Мажуго с 4 роты 4 батальона остановили машину где находилась беременная девушка КОТОРАЯ ЕХАЛА В БОЛЬНИЦУ РОЖАТЬ. Вместо того чтобы сопроводить её до больнице, как это делается в Европе, США и других цивилизованных странах они ПОДВЕРГАЯ ОПАСНОСТИ ЕЁ ЗДОРОВЬЕ заставили парится на солнце чтобы составить на водителя постановления и выписать штраф. При этом полицейские САМИ НАРУШАЛИ а именно использовали незаконно световые специальные сигналы и стояли на автобусной остановки. Постановления они выписали БЕЗ РАССМОТРЕНИЯ ДЕЛА т.е сели в свою машину, накатали и всё...Общались полицейские не соблюдая приказ 1179. Видеофиксация без предупреждения. В общей сложности у полицейских нарушения намного серьёзней чем в водителя беременной женщины, но наказания за это полицейские правонарушители не понесли. ПОЛУЧАЕТСЯ, ОБЫЧНЫЕ ГРАЖДАНЕ ОБЯЗАНЫ НЕСТИ НАКАЗАНИЯ ЗА ПРАВОНАРУШЕНИЯ А ПОЛИЦИИ БЕЗНАКАЗАННО МОЖНО НАРУШАТЬ-ЭТО ДИСКРИМИНАЦИЯ НА ГОСУДАРСТВЕННОМ УРОВНЕ ТОВАРИЩИ. Уверен многие осудят автора видео за такое "быдлячее" общения с полицией. Прошу прощения, а разве Вы с преступниками общаетесь на "вы", "пожалуйста", "будьте так любезны". Я лично так со многими преступниками так не общаюсь. Уверен Вы тоже. А полиция де-факто это всеукраинская организованная преступная организация. И видео еще раз это подтверждает. Да и других слов не найдёшь когда беременная женщина стоит возле машины,а эти твари сидят как цари. Позор!!!

Posted by Max Koval on Wednesday, 25 July 2018
За кілька днів ролик переглянули понад 2 тис. користувачів. При цьому думки глядачів були досить різними.

"Складно коментувати, тому що не повне відео ситуації. Так що не зупиняти якщо порушення? Шматок вирізали, не зрозумілий повний контекст. Хіба її кривдять? Хіба її ображають? Нею прикриваються, схоже. Головне відразу полити лайном поліцію, не розібравшись", - пишуть в коментарях.

Були і ті, хто обрали сторону поліцейських і виступали на їхній захист.

"Задовбали ці нероби, які їздять і підловлюють поліцію, заради власного піару. А почувши їхній сленг, реально хочеться, щоб копи вибігли з машини і вломили їм..."

"Вони в будь-якому випадку повинні були супроводжувати до лікарні, запропонувати допомогу, а не морочити голову", - зав'язалася дискусія під роликом.

Нагадаємо, що під Києвом зухвалий маршрутник з другом побили пасажира-поліцейського.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", гаряча поліцейська на пляжі підірвала мережу.

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що підвипивший послідовник Ляшко наштрикнув на вила поліцейського.