Про посилки доведеться забути: що фіскали підсунуть простим українцям

поділитись
Буде змінюватися весь механізм

Українські фіскали вирішили створити нові норми для обмеження кількості поштових пересилок, які громадянин має право отримувати без сплати податків.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби ДФС, яка посилається на свого начальника Мирослава Продана.

При цьому, Продан заявив, буде змінюватися й механізм одержання поштових відправлень.

"Сьогодні в одній упаковці може бути тисяча одиниць товару, який нібито приходить сотні різним людям. Фактично весь товар отримує одна фірма-імпортер. Її представник приходить у відділення з дорученнями від ста осіб і бере товар без сплати податків. Поштовому оператору не важливо, хто отримує відправлення", – пояснив Продан.

За його словами, ця схема досить масштабна, і через неї держава втрачає мільярди.

Нагадаємо, в Україні з січня 2018 року змінилися правила оподаткування товарів, що ввозяться фізичними особами на митну територію у ручній поклажі та у багажі що супроводжується через автомобільні та залізничні пункти пропуску.

Зокрема, не оподатковуються на додану вартість операції з ввезення товарів, сумарна вартість яких не перевищує 500 євро та загальною вагою не більше 50 кг.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Києві за тиждень до закінчення кампанії декларування доходів, нарахували 1092 офіційних мільйонера, що на чверть більше, ніж у минулому році. Про це розповіла начальник Головного управління ДФС в Києві Людмила Демченко.

Начальник Головного управління ДФС в Києві Людмила Демченко повідомляє, що з офіційними шістьма нулями у поданих деклараціях налічується 1092 киянина, що на чверть більше, ніж у минулому році.

Традиційно, найбільша кількість столичних мільйонерів проживає у Печерському (219), Шевченківському (191) та Голосіївському (122) районах столиці. В цілому, вони задекларували 9 мільярдів 555 мільйонів гривень, що майже на 60 % більше, ніж у минулому році і повинні сплатити податок на доходи фізичних осіб у сумі понад 451 мільйон гривень та майже 48 мільйонів гривень військового збору.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
ДФС, посилки, Україна
Причини масової загибелі риби на даний момент невідомі
0
0
08:27 14.08.2018
Відпочивальники забули про крадія та побились між собою
0
0
06:11 14.08.2018
Проживання в маленькому просторі може негативно позначатися як на фізичному, так і на психічному здоров'ї людини
0
0
05:50 14.08.2018