Заява ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка про створення "Малоросії" заплутали навіть колишнього регіонала Олега Царьова.

Своє здивування він висловив в інтерв'ю російським ЗМІ.

"По-перше, Захарченко повинен був узгодити це з парламентом республіки. По-друге, з Луганської Народною Республікою. Але ніяких заяв від Плотницького немає. Хоча вони повинні були б разом про це оголошувати. Все це виглядає дивно", - сказав Царьов.

Варто відзначити, що один з ватажків бойовиків "ДНР" Олександр Тимофєєв думає, що Малоросія буде федеративною державою з широкою автономією. Всі вони впевнені, що новий проект стане правонаступником України.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення нового "держави" - "Малоросії". Столицею "Малоросії" Захарченко назвав Донецьк, а Київ - "історико-культурним центром без статусу столичного міста".

Популярні новини зараз
Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі
Показати ще