Прийшла вже не тільки осінь, а і досить противна погода, яка збільшує ризик захворювання грипом в рази. Досить багато новин вже було про те, що починається нова епідемія грипу, яка "покладе" величезну кількість людей. І, щоб ви були готові до цьому, ми вирішили розповісти вам, як не захворіти грипом, і трохи більше про профілактику цієї хвороби.

Профілактика грипу

Звичайно, тут все досить просто, найкраща профілактика грипу – це вакцинація. Зробити її потрібно на початку осені. Але, навіть якщо після, то нічого страшного. Імунітет після вакцинації з'явиться у вас через тиждень-два.

Якщо ви все-таки захворіли, сидіть краще вдома і візьміть лікарняний. Ви, звичайно, незамінний працівник, але можете заразити весь офіс.

Якщо ви виявилися по ту сторону барикад, то намагайтеся взагалі не контактувати з хворим, або робити це як можна менше. Особливо якщо у людини нежить або кашель. З їх допомогою хвороба поширюється дуже швидко.

Популярні новини зараз

Оля Полякова розповіла, через що кардинально змінила імідж: "У дорослих дівчаток все по-дорослому"

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Показати ще

Потрібно дотримуватись звичайні правила гігієни. Мити руки з милом і як можна частіше. Це допоможе захиститися від бактерій і мікробів. Якщо поруч немає води і мила, використовуйте спреї для рук на спиртовій основі. До речі, як нам казали бабусі, торкатися руками обличчя не можна. Так ви тільки швидше донесете бактерії до носа і рота.

Так само, потрібно стежити не тільки за собою, але і за приміщенням, де ви знаходитесь. Намагайтеся постійно протирати всі поверхні від пилу. До того ж, потрібно намагатися очищати і дезінфікувати всі речі, до яких ви часто торкаєтеся.

Хто може захворіти на грип

Діти до 5 років. Особливо треба берегти дітей до 2 років.
Вагітні
Люди старше 60 років
Люди, які мають надлишкову вагу
Хворі діабетом, серцево-судинними захворюваннями, хворі хронічними захворюваннями легенів.

Дивіться: Профілактика захворювання на ГРИП та ГРВІ

Тепер ви знаєте, як не захворіти на грип, як проводити профілактику і хто знаходиться у зоні ризику.