В сучасному світі так мало часу залишається не тільки на особисте життя, а й на заняття спортом. Звідси – проблеми із зайвою вагою, постійна втома та роздратування. Якщо можливості відвідувати тренажерну залу щодня у вас немає, то кращим варіантом стануть прогулянки пішки.

Пройтися по парку, або погуляти в лісі це ще й гарна нагода зміцнити імунітет та покращити загальний стан всього організму: органів дихання, серцево-судинної системи, кісток, нервів і навіть зору. Але головне: ви забудете назавжди, що таке стрес.

Корисні такі "марафони" людям будь-якого віку, слід тільки правильно обрати для себе необхідну відстань, а краще розподілити її по днях тижня.

Популярні новини зараз

Кучерява Аліна Гросу захопила сільською романтикою: коханий за кадром

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Наприклад, не завадить годину-півтори помилуватися нічними краєвидами міста перед сном. Взагалі то норма на добу – 10 тисяч кроків, тому намагайтеся її дотримуватися, виключенням можуть стати хіба що жінки після 65 років, повідомляє Clutch.

До цього часу можна навантаження збільшувати в розумних межах. Не знаєте звідки візьметься така кількість кроків, якщо ви постійно на роботі? Все просто, замість маршрутки до метро можна пройтися пішки, ввечері сходити більш довгим маршрутом, ніж зазвичай.

Не забувайте насолоджуватися моментом. Якщо ви просто "на автоматі" пройдете якихось кілька кілометрів, бажаного ефекту не досягнете. Звертайте увагу на будь-які деталі, які можуть вас зацікавити: природа, вбрання людей, зміна погоди. Тоді від осінньої депресії і сліду не залишиться, а стрункість за місяць-другий точно гарантована.

Дивіться: як схуднути за допомогою спортивної ходи

Як повідомляв портал "Знай.ua", розсекречені рецепти схуднення Руслани Писанки.