У соцмережах жителі окупованого Севастополя висловлюють обурення, що після анексії Криму раніше доступні місця для гулянь почали перекривати парканами.

У паблике "Подслушано Севастополь" користувач скаржиться, що з-за великої кількості парканів створюється враження прогулянки в "вольєрі" На своїй сторінці в Твіттер RoksolanaToday&Крим повідомляє: "Севастополь. Щось традиції рідної гавані не міли гардемаринам".


Знай.uа нагадує, що в окупованому Росією Сімферополі пройшов сильний дощ, в результаті чого вулиці міста затопило водою.

Про це йдеться на сторінці "RoksolanaToday & Крим" в Twitter.

У мережі відразу ж заявили про "місто-потопельник", на яке перетворюється Сімферополь. Крім того, наголошується, що жителі міста не в захваті від перспективі бути затоплені.

"Сімферополь - місто-потопельник. Дощ омиває його вулиці і проспекти, заповнює кожен вільний куточок, холоне під серцем мешканців, і топить нас по черзі", - йдеться у підписі до фото.

Раніше ми писали, що нещодавно негода накрила і Сімферополь і Севастополь. Дощ був настільки сильний, що машини затопило майже повністю. І проїхати по затоплених вулицях було практично неможливо. Судячи з фото, град був досить пристойного розміру.

У місті через шалену зливу затопило частину вулиць, в тому числі і місцевий вокзал, який опинився "під водою" з-за того, що зливостоки не справлялися з потоками води.

Тим часом - туалети через кожні 50 метрів, сморід від сміттєвих баків і плачуть діти – такі відгуки росіян, які зважилися проїхати по Кримському мосту і провести свій відпочинок на півострові.

Крім того, курортники з Росії скаржаться на захмарні ціни, навіть у порівнянні з Петербургом і Москвою, жахливе обслуговування і повна відсутність сервісу.