В Україні дуже часто селяни створюють власні невеличкі водойми – хтось розводить там рибу, інші просто поливають город. Так чи інакше, ставок біля хати ніколи не вважався злочином. Але тільки не для Донецької прокуратури.

Нещодавно у мережі звернули увагу на досить дивну історію, в якій на перший погляд нічого кримінального – копанка 27 на 8 метрів, зроблена власноруч одним із господарів.

Ставок у дворі – злочин?

Саме вона чомусь зацікавила місцевих прокурорів. Дійшло просто до абсурду:

"Встановлено, що мешканець села Курицине Олександрівського району на земельній ділянці сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у нього в користуванні, самовільно зняв верхній шар грунтового покриву та створив водний об'єкт. Вказані незаконні дії призвели до зміни рельєфу місцевості та унеможливили використання землі за цільовим призначенням", - ось так описали ситуацію у відомстві.

Популярні новини зараз

Зеленський опинився в центрі скандалу після поста в соціальній мережі: "Є один мінус..."

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

На українських водіїв очікують серйозні штрафи: Зеленський підписав новий закон, деталі

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще

Тобто, виходячи з цього звичайний селянин, який викопав собі ставок, нібито порушив закон і "природний баланс".

Пізніше, коли історія набула розголосу, прокуратура повідомлення видалила. Але дехто з користувачів зберіг скріншоти, разом із коментарями. Такий вчинок з боку правоохоронців називають розправою, котра покликана просто "щемити" звичайних людей.

"Подивіться на мапі – забуте богом село, одна вулиця, хтось викопав собі копанку, підозрюю для качок чи гусей в кінці городу, в хащах. Там не поле було, просто чигирі, в нас багато хто так робить", "оце так напаскудив – озеро зробив!", "ага, чоловік сам вирішив питання своєї зайнятості, нічого не просить у держави, просто вирив ставок, хотів там рибу розводити. А йому – обвинувальний вирок", "Прокуратурі Донецької області взагалі нічим зайнятися? Людина на своїй землі викопала навіть не ставочок, а яму для зберігання води…", " Тут ціла екологічна катастрофа у Маріуполі. Шлачка. У морі, повітря смердить, купатися не можна, бо, вибачте, лайно прямо у море випускають, дихати скоро у респіраторах будемо", - пишуть у коментарях.

Дивіться: міні-ставок на Березняках

Нагадаємо, на Україну очікує черговий температурний рекорд.

Як повідомляв Знай.ua, водіїв попередили про нову небезпеку на дорогах.

Також Знай.ua писав, влада посилить контроль за прибутками українців.