Переселенців з тимчасово окупованих територій в містах-мільйонниках настільки побільшало, що ніхто навіть не береться точно назвати їх кількість. Всі вони йдуть різними шляхами: хтось живе на державну допомогу (якщо вдасться її оформити), а комусь не хочеться чекати і вони надають перевагу власному бізнесу.

Ризикнула і уродженка Маріуполя Оксана Корнілова одразу після переїзду до столиці. Багато років поспіль вона працювала на місцевому металургійному комбінаті, а опинившись у Києві, відкрила салон з пошиття ексклюзивної білизни для жінок plus-size.

Зізнається, що мріяла про це ще з дитинства, та й освіту здобула підходящу: "економіст-маркетолог". Стартовий капітал жінки був більш ніж скромний – всього 150 доларів.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Путінські розвідники влетіли на українські навчання в Чорному морі: "Ставляться, як до м'яса"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Ці гроші вона витратила на матеріал і самостійно пошила перші десять комплектів. Кожен з них продала по 300 доларів. Зараз одяг переселенки купують у Італії, Франції, Литві, Ізраїлі та Лівані.

"Перша колекція побачила світ у вересні 2016 року. Тираж був невеликим, але швидко розлетівся спеціалізованими магазинами. Ми спершу робили акцент на гуртових продажах, бо не було можливості реалізовувати в роздріб, відкривши відділ у великому торговому центрі. Слідом за Burgundy було створено колекції Vanille Orhidee, Lagune і La Poudre. А вже в 2017-му ми презентуємо купальники і пляжний одяг, в тому числі і для жінок plus-size", – пояснила Корнілова.

Дивіться: від соціолога до фермера: переселенці на Київщині

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі висміяли аматорський "конкурс краси" в анексованому Криму.