Серед проросійських найманців нерідко можна зустріти жінок-снайперів, які раніше відбували покарання за тяжкі злочини, або знаходилися у слідчому ізоляторі. Одну із них нещодавно затримали на блокпості у Маріуполі українські правоохоронці.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Головного управління Національної поліції Донецької області.

Жінка розповіла, що пройшла так званий інструктаж у російського офіцера за позивним "Аміго" , а вже із Ростовської області уродженку Маріуполя перекинули назад на Донеччину.

Кілька разів поспіль її притягували до кримінальної відповідальності за участь у злочинних угрупуваннях – цим і скористалися ватажки бойовиків.

Три роки тому вона вийшла із СІЗО, а перед цим тяжко побила свого співмешканця. Довгий час була безробітною, а потім почала ходити на мітинги, сподіваючись на грошову винагороду. Жила переважно у захоплених адміністративних будівлях, де більшість "сусідів" були росіянами.

"Товариш запропонував поїхати в РФ пройти курс молодого бійця, казав, що там "бабки" платять", - згадує вона.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: курс долара до Нового року, лихо в родині Тоні Матвієнко, доля винуватця ДТП з Харкова та "гріхи" Олі Цибульської

Вагітна Марічка Падалко з Єгором Соболєвим зворушили українців почуттями: так виглядає вічне кохання

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Пройшовши тренування у спеціальних таборах та на полігоні, ставши снайперкою, вона затесалася у бандитські формування "Восток", "СВД Беркут", де отримувала по 15 тисяч рублів на місяць, а скоро – вже 50 тисяч рублів.

Слід відзначити, що таких, як ця снайперка, українські правоохоронці нарахували більше сотні і тепер перевіряють інформацію про кожного з них.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські військові ліквідували групу ворожих диверсантів на Луганщині.