Жителі окупованого Криму не чекали такої навали росіян, які переїхали на півострів з різних куточків РФ. Кримчани нарешті прозріли і побачили, який "руський мир" вони привезли на їхню землю. Жителі півострова почали висловлювати своє незадоволення. Наразі лише в соцмережах.

Листування кримчан і росіян опублікував в Twitter користувач КРЫМский бандеровец.

"Крим. Севастополь. Вата ненавидить "панаєхавших". "Понаехавшие" ненавидять місцевих. Ідилія. З кожним роком жити гірше і веселіше. Почитайте", - зазначив користувач.

"Хочу занести в чорний список кількість приїжджих людей в місті! Досить! Повертайтеся назад до себе додому, вам тут не раді! Жило місто спокійним своїм життям і тут наїхало "швалі всякої"! "Супер фахівці ", які в рідних містах не пригодились, бомжі і т.д. Просто задрали. Дихати тісно від вас", - написала анонімно жителька Криму.

Вона уточнила, що народилася в Севастополі і ніколи там "такого лайна не було".

Її підтримали й інші кримчани.

"Та вже, школи битком, в садках діти на підлозі сплять, тазики на дорогах, люди злі, без грошей, продуктів немає нормальних. До моря не можна, до лісу не можна. Хати стоять, як у Москві, а сюди всі пруть і пруть. Дороги всі обвалилися, дерева спиляли. Як далі жити? Тут своїм працювати ніде, куди всі їдуть ?", - написала Світлана Кремінь.

На що переселенка з Сибіру відповіла:

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Я в шоці. У мене просто очі вивалився від таких слів! Коли їхала сюди, мені говорили, що севастопольці все ввічливі і привітні. А все не так. Попрацювавши в банку, надивилася на цих ввічливих. Але так не можна, у мене слів немає , просто в шоці! "

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі соцмереж висміяли "бум туристів" в окупованому Криму.