Український руфер Мустанг (Павло Ушивец) прогулявся по дахах празьких будинків і зняв прогулянку на відео.

Відеоролик опублікований на каналі YouTube. Традиційно руфер Продам по дахах без будь-якої страховки. При цьому підйом на будівлю був дуже небезпечним. Варто відзначити, що з червоних дахів відкривається прекрасний вид на чеську столицю.

Нагадаємо, саме Мустанг розфарбував зірку на багатоповерхівці в Москві в кольори прапора України в ніч на 20 серпня 2014 року. Радянську зірку пофарбували в кольори українського прапора в 2014 році. Крім Шірокожухова, в акції взяли участь росіяни Олександр Льохів, Анна Лепешкіна і Євген Коротков, кожен з них провів під домашнім арештом більше року, але в підсумку був виправданий.

Відповідальність за акцію взяв українець Павло Ушевец (руфер Григорій Mustang), він розфарбував зірку (на відео), а інші молоді люди стрибнули з неї з парашутами. Український прапор провисів на шпилі три години, після чого його зняли верхолази.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Мустанг в Празі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під час відпочинку в горах Швейцарії загинув російський руфер Олексій Шірокожухов.