Волонтер і координатор київського центру допомоги біженцям Леся Литвинова розповіла страхітливі історії про реальну стан української медицини.

Про це вона написала у соціальній мережі Facebook.

"Ситуацію, яка зараз існує, можна назвати одним словом "принизливо", - зазначила жінка.

"Надзвичайно принизливо, коли тобі телефонує завідувач відділення і просить купити витратні метеріали на перацію вмираючої дитини. Або коли від зневірення знайти ліки доводиться дзвонити "за поребрик", адже війна війною, а вмирають діти", - пише волонтерка.

"Принизливо, коли жінка зі смертельною хворобою цілує тобі руки за прості ліки, вартість яких рівна обіду в киїському ресторані. Принизливо, коли доводиться просити лікаря після добової зміни приїхати та оглянути пацієнта, бо швидка відмовляється", - продовжує Литвинова.

Популярні новини зараз

В Одесі 17-річна дівчина викинулася з вікна 5-го поверху, була в гостях

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Показати ще

Реальна ситуація, яка існує сьогодні в Україні, шокує жорстокістю та байдужістю, адже на кону людські життя, дитячі життя.

При цьому здоров'я пацієнтів відкладають у далекий ящик, коли у питанні не фігурують гроші.

За пацієнтів-біженців беруться лікарі, з такими ж зарплатами, але більшою совістю. При цьому головні лікарі та урядовці відхрещуються від проблем українців та закривають очі на існуючу проблему, а тим часом пацієнти без грошей продовжують вмирати.

Як повідомляв портал "Знай.ua", київські хірурги вбивають дітей.