"Притулком" російських артистів в Одесі впритул займаються правоохоронці

поділитись
Нічними клубами "Ітака" та "Ібіца", які розташовані в Аркадії, займеться поліція

Нічними клубами "Ітака" та "Ібіца", які розташовані в Аркадії, впритул займаються правоохоронні органи. Днями кілька десятків поліцейських, посилених спецназом, нагрянули з обшуком у "Ітаку". Як пояснили поліцейські, причиною проведення слідчих дій, стали численні скарги одеситів на самовільне захоплення території власниками клубу та порушення правил користування пляжами. У зв'язку з цим відкрито кримінальне провадження.

Як розповів радник голови ГУНП Одеської області Руслан Форостяк, це не перша спроба провести обшук в "Ітаці". Попередній раз вхід поліцейським на територію нічного клубу по команді керівництва блокувала охорона.

Не краще йдуть справи і у сусідів "Ітаки" - нічного клубу "Ібіца", який також знаходиться в полі зору правоохоронців. В ході перевірки і тут виявлено цілий ряд порушень законодавства, що стосується забезпечення вільного доступу відвідувачів на пляж.

Очевидно, що власникам "Ібіци", якими є одіозні бізнесмени Віталій Бронфман, Юрій Шульте, Юрій Бєліков, Павло Куценко і Аркадій Цибульський, варто добре підготуватися до візиту поліцейських.

Не дотримання власниками "Ітаки" та "Ібіци" нормативів вільного доступу на пляж - тільки вершина айсберга порушень. Правоохоронцям варто було б також звернути увагу і на контингент артистів, які так люблять виступати на підмостках цих нічних клубів. Так, "Ібіца" є основним майданчиком для виступу артистів з країни-агресора. Дорн, "Звірі", "Мумій Троль", DJ Smash – далеко неповний список з афіші клубу на найближчі два місяці. Саме тут був гучний скандал за участю Ані Лорак, яку закидали яйцями і зажадали вигнати з Одеси.

Якщо Нацполиція буде послідовною і також відповідально захищати закон і права простих одеситів, можна розраховувати, що вже дуже скоро в Одесі стане менше на два "ватних" заклади.

 

 

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
нічні клуби, Одеса, поліція
Фігурист з Одеси по кілька разів ставав чемпіоном світу і Європи
0
0
00:40 20.04.2018
Для осіб які постраждали від торгівлі людьми встановлена нульова квота імміграції
0
0
21:21 19.04.2018
У всіх містах різна обстановка
0
0
20:30 19.04.2018
Савченко привезли на чергову експертизу
0
0
19:50 19.04.2018