Нічними клубами "Ітака" та "Ібіца", які розташовані в Аркадії, впритул займаються правоохоронні органи. Днями кілька десятків поліцейських, посилених спецназом, нагрянули з обшуком у "Ітаку". Як пояснили поліцейські, причиною проведення слідчих дій, стали численні скарги одеситів на самовільне захоплення території власниками клубу та порушення правил користування пляжами. У зв'язку з цим відкрито кримінальне провадження.

Як розповів радник голови ГУНП Одеської області Руслан Форостяк, це не перша спроба провести обшук в "Ітаці". Попередній раз вхід поліцейським на територію нічного клубу по команді керівництва блокувала охорона.

Не краще йдуть справи і у сусідів "Ітаки" - нічного клубу "Ібіца", який також знаходиться в полі зору правоохоронців. В ході перевірки і тут виявлено цілий ряд порушень законодавства, що стосується забезпечення вільного доступу відвідувачів на пляж.

Очевидно, що власникам "Ібіци", якими є одіозні бізнесмени Віталій Бронфман, Юрій Шульте, Юрій Бєліков, Павло Куценко і Аркадій Цибульський, варто добре підготуватися до візиту поліцейських.

Не дотримання власниками "Ітаки" та "Ібіци" нормативів вільного доступу на пляж - тільки вершина айсберга порушень. Правоохоронцям варто було б також звернути увагу і на контингент артистів, які так люблять виступати на підмостках цих нічних клубів. Так, "Ібіца" є основним майданчиком для виступу артистів з країни-агресора. Дорн, "Звірі", "Мумій Троль", DJ Smash – далеко неповний список з афіші клубу на найближчі два місяці. Саме тут був гучний скандал за участю Ані Лорак, яку закидали яйцями і зажадали вигнати з Одеси.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Якщо Нацполиція буде послідовною і також відповідально захищати закон і права простих одеситів, можна розраховувати, що вже дуже скоро в Одесі стане менше на два "ватних" заклади.